fbpx

szablon_mini1szablon_mini2

 

Drodzy Państwo, korzystając z programu umieszczonego na naszej stronie i przekazując 1% podatku dochodowego na rzecz podopiecznych naszej Fundacji mają Państwo szansę wygrać atrakcyjną nagrodę w postaci laptopa.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

btn_pitoppbtn_pitonline

 

Program PIT-OPP jest wysoce funkcjonalnym i prostym w użyciu narzędziem służącym do sporządzania rozliczeń rocznych zeznań podatkowych do Urzędu Skarbowego, co jest obowiązkiem każdego podatnika. Aplikacja umożliwia wypełnianie następujących PIT’ów: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 oraz załączników tj. PIT-B, PIT-D, PIT-M, PIT-O, PIT-Z, PIT-ZG.

Program powstawał przy współpracy z doradcami podatkowymi, co daje gwarancję zgodności z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz zachowanie standardów wydruków.

Po prawidłowym wypełnieniu pitów swojego zeznania podatkowego należy je wydrukować i przekazać do urzędu skarbowego. Jakość wydruków oferowanych przez program jest bardzo wysoka. Blankiety formularzy są zgodne ze wzorami udostępniamymi przez Ministerstwo Finansów.

Poza możliwościa wydruku program pozwala na zapisanie wypełnionego zestawu w formacie PDF, który jest powszechnie używany niemal w każdym środowisku systemowym. W prosty sposób też możemy nasze pity przesłać przy pomocy systemu e-deklaracje do urzędu skarbowego.

Systemy operacyjne: Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7
Rozmiar pliku:  24,6 Mb

 

{backbutton}

Udostępnij

Skip to content